Przejdź do treści




Wczoraj Mieszkanki naszego Domu wybrały się do Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnego w Chlebnie. Uczestniczki spotkały się z Panią Magdaleną i Panem Krzysztofem z Bajokajaki. Podróżnicy opowiedzieli o swojej niezwykłej wyprawie packraftami po Raja Ampat w Indonezji. Barwna opowieść o egzotycznej przyrodzie, spotkaniach z mantami i rekinami oraz życiu z dala od cywilizacji wzbudziła duże zainteresowanie i była okazją do wspólnego odkrywania świata. Dziękujemy za możliwość udziału w tak interesującym wydarzeniu.