Przejdź do treści

Grupa Mieszkanek Naszego Domu pojechała do Naszych Przyjaciół do DPS w Gębicach na wspaniałą Majówkę. Dziękujemy za zaproszenie, ciepłe przyjęcie i niezapomniane chwile spędzone w tak miłej atmosferze. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.