W piątek braliśmy udział w Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych „Spotkanie u Matki” w Górce Klasztornej. Wydarzenie rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą. Następnie odbył się koncert, podczas którego nasze Panie przepięknie zaśpiewały dwie piosenki: „O Maryjo” oraz „Święta Maryjo Królowo”. To był wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń i radości.










