Mieszkanki naszego Domu miały przyjemność uczestniczyć w kolejnym spotkaniu z cyklu „Podróżnicze Środy”, które odbyło się w Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnym w Chlebnie. Gościem wydarzenia był Pan Mirosław Zdręka, który opowiedział o swojej niezwykłej wyprawie rowerowej „Od granicy do granicy”, prowadzącej przez najpiękniejsze zakątki naszego Kraju. Nie zabrakło również ciekawych historii z podróży, inspirujących fotografii oraz wielu cennych doświadczeń. Było to niezwykłe spotkanie, które na długo pozostanie w pamięci naszych Mieszkanek.









